środa, 31 sierpnia 2016

znowu chleb:)



Mówią, że zrobić chleb to trudna sprawa!dlaczego...toż to izi-pizi:)


najważniejszy zakwas!!!!















i do pieca!!!






a potem już ... pychotka:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz