środa, 31 sierpnia 2016
znowu chleb:)
Mówią, że zrobić chleb to trudna sprawa!dlaczego...toż to izi-pizi:)
najważniejszy zakwas!!!!
i do pieca!!!
a potem już ... pychotka:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz