Większość z nasion i patyków ukorzenianych zimą, dużo otrzymanych od ludzi o dobrym sercu. Co podrosło dzieliłam na 100 nowych i tak się uzbierało!
Nie wierzę sama!!!
Oto kilka z nich-połowa z tego co mam w ogrodzie.
Zbieram nasiona i ciągle ukorzeniam-za rok chyba trza szkółkę otworzyć:)





















































































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz