wtorek, 30 sierpnia 2016

Wczoraj zrobiłam listę roślin, które mam w ogrodzie. Wyszło 140 roślin, nie licząc sztuk oczywiście-ale się nagromadziło-aż nie wierzę!!!
Większość z nasion i patyków ukorzenianych zimą, dużo otrzymanych od ludzi o dobrym sercu. Co podrosło dzieliłam na 100 nowych i tak się uzbierało!

Nie wierzę sama!!!

Oto kilka z nich-połowa z tego co mam w ogrodzie.

Zbieram nasiona i ciągle ukorzeniam-za rok chyba trza szkółkę otworzyć:)






























































































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz