Tak to wyglądało i wygląda
Towar zakupiony...plus to co wcześniej...
1. mydło może być jakiekolwiek
2.tarkujemy
3.potarkowaliśmy i...
4.dodajemy sodę i borax
5. gotujemy z wodą i mieszamy
6.potem do słoika/ków, dolewamy wody i do góry nogami-musi być luz, od dołu zbira się woda-tak ma być!
7.po kilku godzinach można blendować
8.gotowy produkt-mój wygląda jak bita śmietana
można dodać olejek zapachowy-ja to robię do każdego prania, bo nie wiem jak olejek reaguje z proszkiem...
jedna łyżka wystarczy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz