środa, 31 sierpnia 2016

Mydło robiłam jakieś 2 tygodnie temu i nic nie pokazałam?skandal normalnie:)

No to pokażę:)





Produkcja mydła i proszku rozpoczęta:)


przy okazji zrobiła się peeling do ciała-ale pachnie:)


gotowe mydło czeka na pokrojenie





i pokrojone dnia następnego

to jest marsylskie:)najbardziej lubię!





I można nawet włosy umyć takim mydłem-ale muszą przywyknąć do mycia NIE-SZAMPONEM
Moje dają już radę:)





a przy okazji musik do prania wyszedł





Także niech żyje eko!!!:)

znowu chleb:)



Mówią, że zrobić chleb to trudna sprawa!dlaczego...toż to izi-pizi:)


najważniejszy zakwas!!!!















i do pieca!!!






a potem już ... pychotka:)


wtorek, 30 sierpnia 2016

Wczoraj zrobiłam listę roślin, które mam w ogrodzie. Wyszło 140 roślin, nie licząc sztuk oczywiście-ale się nagromadziło-aż nie wierzę!!!
Większość z nasion i patyków ukorzenianych zimą, dużo otrzymanych od ludzi o dobrym sercu. Co podrosło dzieliłam na 100 nowych i tak się uzbierało!

Nie wierzę sama!!!

Oto kilka z nich-połowa z tego co mam w ogrodzie.

Zbieram nasiona i ciągle ukorzeniam-za rok chyba trza szkółkę otworzyć:)