Jak ja zniosę tą jesień i zimę???jak????
W domu już część pelargonii
a na zewnątrz jeszcze sobie kilka radzi
moje patykowe Anabaelki:)
żurawki
jarzmianka walczy:)
dzielone z tysiąc razy:)
rozchodniki
wariat szaleje:
berberyski cudnie czerwone
miskant-pierwszy raz zakwitł
na wsi bez słonecznika?nie może być:
jeżówki z nasion:)
panna jeszcze walczy, ale ostatkiem sił
migdałek-czekam na jego migdałkowe kwiaty
obym się doczekała:(
hortensja w 3 etapach(ale od końca)
wyszły dalie z nasion
brzózka:)
hosty żółkną
nowe miejsce hortensji
chyba nie zdąży dojrzeć:(
i znów wsiowe słoneczniki
łubin użyźnia warzywnik
takie pyszne śliweczki były
truskawka?a skąd?nie zjedli?
i wsio....:(
idę pobeczeć:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz