piątek, 9 marca 2018

Soda + olej kokosowy = dezodorant

No tak!!!

Robię od 4 lat! Nie zawiódł mnie ani ani...działa bez zarzutów i ten zapach... mniam- kokosa.
Zawsze robiłam z oleju rafinowanego, ale tym razem zaszalałam🤣🤣🤣zakupiłam nierafinowany i dodatkowo extra virgin. Stąd ten kokosowy zapach. Można dodać olejki zapachowe, ale ja jakiś uwielbiam zapach kokosa. Zresztą im mniej składników tym lepiej-tak myślę😊
Teraz mam zapas na dluuuugi czas!😆Bo w takim ogromniasty słoju.

Polecam bo to nic trudnego-a jakie zdrowe 👍

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz