No to pokażę:)
Produkcja mydła i proszku rozpoczęta:)
przy okazji zrobiła się peeling do ciała-ale pachnie:)
gotowe mydło czeka na pokrojenie
i pokrojone dnia następnego
to jest marsylskie:)najbardziej lubię!
I można nawet włosy umyć takim mydłem-ale muszą przywyknąć do mycia NIE-SZAMPONEM
Moje dają już radę:)
a przy okazji musik do prania wyszedł
Także niech żyje eko!!!:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz