środa, 31 sierpnia 2016

Mydło robiłam jakieś 2 tygodnie temu i nic nie pokazałam?skandal normalnie:)

No to pokażę:)





Produkcja mydła i proszku rozpoczęta:)


przy okazji zrobiła się peeling do ciała-ale pachnie:)


gotowe mydło czeka na pokrojenie





i pokrojone dnia następnego

to jest marsylskie:)najbardziej lubię!





I można nawet włosy umyć takim mydłem-ale muszą przywyknąć do mycia NIE-SZAMPONEM
Moje dają już radę:)





a przy okazji musik do prania wyszedł





Także niech żyje eko!!!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz