sobota, 3 stycznia 2015

Dlaczego kFiatuszki Hanuszki ?



A no dlatego...pewnego razu moje Dziecie narysowalo taki oto rysunek...


i tak sie zaczelo...

A ze KOCHAM kwiatki...o tym tez bedzie...sporo...na ta chwilke kilka z nich w moim ogrodzie...






oto autorka - moja piekna






i stad ta nazwa...




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz