sobota, 3 stycznia 2015
Dlaczego kFiatuszki Hanuszki ?
A no dlatego...pewnego razu moje Dziecie narysowalo taki oto rysunek...
i tak sie zaczelo...
A ze KOCHAM kwiatki...o tym tez bedzie...sporo...na ta chwilke kilka z nich w moim ogrodzie...
oto autorka - moja piekna
i stad ta nazwa...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz