niedziela, 17 lipca 2016

Dezodorant czy dezYdorant?

My zrobiliśmy to drugie czyli...



3 szybkie składniki:
-soda
-olej kokosowy
-olejek(opcja)

Wykonanie zajęło 2 minutki...no i nie obyło się bez obserwatora-komentatora:)



Na około 10 min dezYdorant poszedł do lodówki i oto gotowy produkt-chyba go opatentujemy!!!


moja wersja jest bardziej luksusowa...bo w szkle...:)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz