Oto i Un:)
Po przepis zapraszam do siebie-ot tak sobie nie podzielę się:)dam tylko tym którym ten chleb posmakuje-więc trzeba przyjść lub przyjechać i posmakować osobiście:)
Zdjęcia chyba wszystko wyjaśnią:)
najważnieszy składnik-zakwas!koniecznie bardzo aktywny!!!
i obowiązkowo krzyż na chlebie!jak robiły Babcie!
no co mam powiedzieć?
PYSZNY JEST!!!!
i z ogóreczkiem małosolnym na domowym majoneziku:)mniam...
Ale Antek powiedział, że nie będzie jadł tego chleba bo ... 'ON MA ZIARENKA, KTÓRE MI UTKNYWAJĄ W ZĘBACH ' :d:d:d
No co zrobisz?
Nie dogodzisz jednak :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz