niedziela, 17 lipca 2016

Chlebek Maminy na zakwasie

Od dwóch lat się męczę i kombinuje  z przepisami i udoskonalam i ciągle coś było nie tak aż w końcu wymyśliłam odpowiedni dla siebie no i Rodzinki, przepis na chleb!

Oto i Un:)

Po przepis zapraszam do siebie-ot tak sobie nie podzielę się:)dam tylko tym którym ten chleb posmakuje-więc trzeba przyjść lub przyjechać i posmakować osobiście:)

Zdjęcia chyba wszystko wyjaśnią:)


najważnieszy składnik-zakwas!koniecznie bardzo aktywny!!!












i obowiązkowo krzyż na chlebie!jak robiły Babcie!



no co mam powiedzieć?

PYSZNY JEST!!!!




i z ogóreczkiem małosolnym na domowym majoneziku:)mniam...


Ale Antek powiedział, że nie będzie jadł tego chleba bo ... 'ON MA ZIARENKA, KTÓRE MI UTKNYWAJĄ W ZĘBACH ' :d:d:d

No co zrobisz?
Nie dogodzisz jednak :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz