E tam wybory...nasza rocznica:)12ta!a znamy się 13 lat!i to wszystko 10 maja:)tyle czasu!a ile się wydarzyło!!!!3jka Dziecioków, dom, ogród...nowe życie i wszystko co chwila nowe:)ciągle coś odkrywam:)
Fajne to życie...
I obyśmy tak tym rowerkiem przez jeszcze długie lata...razem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz