Stało się...
Jakiś czas temu postanowiłam stać się 'eco'-kiedyś się z tego śmiałam, dzisiaj to już nie jest dla mnie takie śmieszne bo mam DOŚĆ odżywiania się wędlinami, pieczywem naszprycowanym nie wiadomo czym!!! Czas na zmiany!!! Doganiam 40tki-może stąd takie zmiany w moim życiu! i taka dziwna się stałąm:):)hehe...i się zaczęło na poważnie...przerzuciłam się na możliwie jak naturalniejsze życie(o ile w naszym świecie jest to możliwe:))robię własne 'homemade' produkty:
-dezodorant
-majonez
-body scrub(ostatnio lawendowy)
-nawet krem do golenia!szok że umiem!
a teraz przyszedł czas na kuchnię...przez przypadek trafiłam na ekologiczną farmę i na 'stare lata' zaczęłam się szkolić w pieczeniu chleba z mąki żytniej, orkiszowej, pszennej itp. Zapisałam sobie wszystko skrzętnie w swoim notesiku. Zakupiłam, a jakże, mąki różnej maści i z tymi workami wracając do domu w mojej głowie zaczęło świtać!
Zrobiłam zakwas-sama!i ... nie udał się:(potem drugi, trzeci, czwarty...co jest nie tak????ale po wielu próbach(nie jest to takie łatwe jak się wydaje!)w końcu wyszedł!i nadal wychodzi...ale już z mojego gliniaka(jak go nazywam) bo rośnie 'jak na drożdżach' choć drożdży nigdy nie widział Mój Pan i Władca:)
Oto UN;)
Co dzień dostaje 'jeść' i rośnie i żyje i cudnie pachnie...(jak kto lubi-ja uwielbiam)
Także mam go coraz więcej...chlebek piekę co drugi dzień bo Szanowna Rodzinka lubi świeży! Jeden bochenek znika na kolację więc robię im drugi żeby było na śniadanko:)
Mój dzisiejszy:)Jeszcze pachnie, ale już moje głodomory jedzą:)
Zakwas sprzedaję w takiej oto postaci-jest tu ok 100gram po dokarmieniu gotowy zacząć swoją podróż w TWOJEJ kuchni!Jeśli chcesz:)
Wysyłam w poniedziałek, wtorek żeby biedaczek nie cierpiał na poczcie naszej ukochanej;)
5,99 plus 8 zika na przesyłkę z mailową podpowiedzią co robić dalej!
Sztuka pieczenia chleba nie jest trudna, ale trzeba kilka bochenków dać ptaszkom bo początkowo można się nieźle zrazić zanim zacznie wychodzić ten super, piękny i pachnący...
Chleba gotowego nie sprzedaję...jeszcze...bo to za duży stres podczas pieczenia :'czy się uda/a jak nie?będzie lipa'itp
Zapraszam do zamówień na maila bogda212@wp.pl i zakupu:)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz