Tabletki też zrobiłam-cały ten weekend miałam pełen roboty domowych produktów-jeszcze trochę mi zostało...ale dam radę:)
Także pomieszałam, borax, sodę i ocet...i olejek cytrusowy(opcja)
wyszły zgrabne kuleczko-cosie:) przez noc schły i wyschły
działają-to najważniejsze!
Fajny post. Muszę wypróbować :) Pozdrawiam Marta
OdpowiedzUsuńMarta witaj, mam nadzieję że będziesz zadowolona:)
OdpowiedzUsuń